Skupinový výcvik

Lekce určené pro ty, kteří mají problém s poslušností a ovladatelností psa v zatíženém prostředí.

Od kdy mohu začít chodit?

Po absolvování alespoň 3 intenzivních lekcí, nebo kurzu.

Jak se přihlásím na lekci?

Na lekce se online zarezervujete v našem rezervačním kalendáři. Můžete přijít jednorázově, nebo si zakoupit permanentku.

Náplň lekce

Jak se budeme učit? V předešlém kurzu, nebo lekcích - poslušnost pro začátečníky, jsme se naučili základní poslušnost. V těchto lekcích budeme zdokonalovat základní cviky a hlavně je zatěžovat v jiném prostředí.

Co budeme zdokonalovat bude hlavně ,,chůze na vodítku v běžném provozu,, a ,,přivolání,,. Půjdeme i do TERÉNU.

Pejsky budeme zvykat na manipulaci a přípravu na ošetření veterinářem a mnoho dalšího co potřebujete do běžného života se psem.

Náplň LEKCÍ (orientační):

sedni, lehni, přivolání, chůze na vodítku, překážky, zatěžování přivolání - žrádlo, lidi, psi, hračky, zatěžování a praxe chůze na vodítku - žrádlo, lidi, psi, hračky, skupinové praktické procházky mimo cvičák, běžný život se psem, veterina

Lekce trvají 60 minut

IMG_3409.jpg

Služby

 • HOTEL PRO PSY - VENKOVNÍ, VNITŘNÍ, V.I.P.
 • MODERNÍ VÝCVIK PSŮ
 • INTERNÁTNÍ UBYTOVÁNÍ S VÝCVIKEM
 • VÝCHOVA A PŘEVÝCHOVA
 • CHOV BELGICKÉHO OVČÁKA MALINOIS
 • VÝCVIKOVÉ AKCE, UKÁZKY

Více jak 40 plemen u nás v hotelu

jorkšírský teriér, čivava, německý špic, čínský chocholatý pes, velký knírač, jack russell teriér, parson russel teriér, jagdteriér, foxteriér, jezevčík, francouzský buldoček, americký stafordšírský teriér, americký pitbulteriér, stafordšírský bulteriér, cane corso, argentinská doga, maďarský ohař, malý müsterlandský ohař, německý ohař krátkosrstý, velký gaskoňsko-saintongeoisský honič, štýrský brakýř, rakouský hladkosrstý brakýř, bavorský barvář, border teriér, bígl, anglický špringršpaněl, velššpringršpaněl, border kolie, šeltie, kólie, rhodéský ridgeback, labradosrský retriever, howavard, zlatý retriever, německý boxer, dobrman, rotwailer, bilý švýcarský ovčák, německý ovčák, československý vlčák, švýcarský salašnický pes, belgický ovčák, bobtail, irský vlkodav, kříženci

Recenze

Aktuality

 • 23 Srp 2020

  Soubory ke stažení

  Nová smlouva a dotazník. Prosíme o pečlivé přečtení dotazníků speciálně u povaha psa a problémové chování. Budeme dotazníky chtít od každého klienta znovu vyplnit. Tento dotazník si můžete každý stáhnout - hotel/soubory ke stažení. Děkujeme.

 • 02 Čec 2020

  Dovolená

  čtvrtek 16.7. - neděle 19.7.2020 máme hotel uzavřen

 • 02 Čec 2020

  Letní tréninky

  Od 5.7. budou neděli výcviky od 16-17 hod skupinové výcviky. Od 17 hodin dál budou intenzivky. Středy budou posunuty od 17 hodin. Vše je to přes letní parní dny :-). Těšíme se na Vás!

archív