PROVOZNÍ ŘÁD - DOG HOTEL MALONTY 

 

Malonty 58, 382 91 

Povinné očkování a ošetření psa

Hotel ubytovává pouze psi s náležitým očkováním, které je majitel psa povinnen prokázat platným očkovácím průkazem. Před nástupem na hotel musí být pes včas zbaven vnějších a vnitřních parazitů (min. 7 dní před nástupem na ubytování). Pes nesmí jevit žádné příznaky infekčních onemocnění. V případě, že pes není zdravý nebo nemá povinné očkování, vyhrazuje si provozovatel právo psa na hotel nepřijmout. Za případné infekční onemocnění psa během pobytu v hotelu provozovatel nenese zodpovědnost. V případě zjištění zdravotních problémů u psa během pobytu, zajistí provozovatel potřebné ošetření u veterináře. Náklady s tím spojené budou naúčtované majiteli psa v plné výši.

 

Příjem a vyzvednutí psa

Pro příjem a vyzvednutí je vyhrazen čas dle hotelu. Příjem či vyzvednutí v jinou než stanovenou a domluvenou dobu narušuje poklidné venčení, probíhající výcvik, krmení a podobně. Čas ubytování a vyzvednutí psa je možný pouze na základě telefonické domluvy 1-2 dny předem s provozovatelem hotelu. Provozovatel není povinen vyhovět jinému času pro ubytování/vyzvednutí psa. Dodržení sjednaného času ubytování/vyzvednutí je nutné z provozních důvodů.

 

Rezervace ubytování

Psy přijímáme do hotelu pouze po předběžné rezervaci. Rezervace ubytování se považuje za potvrzenou při úhradě rezervačního poplatku ve výši 50% z celkové ceny ubytování. Rezervační poplatek musí být uhrazen předem. Forma úhrady je možná v hotovosti na hotelu, nebo převodem na účet provozovatele nejpozději do 5 dnů po sjednání rezervace, nejpozději však 14 dnů před plánovaným pobytem psa v hotelu. Není - li uhrazena rezervační záloha, není rezervace považována za závaznou, provozovatel není povinen garantovat ubytovnání. Za ubytování je majitel psa povinný předem zaplatit plnou cenu dle platného ceníku nejpozději v den nástupu na pobyt.

 

Storno poplatky

Při včasném zrušení rezervace, více než 30 dnů před nástupem na hotel, se rezervační poplatek vrací v plné výši. Zrušení rezervace 29 -14 dnů před nástupem – storno poplatek 50% zálohy. 14 dnů a méně – storno poplatek 100% zálohy.

 

Pobyt a změny délky pobytu

Psí host užívá hotelový pokoj nebo kotec po dobu, kterou si majitel sjednal s hotelem. Nejpozději však do 19:00 posledního dne ubytování, pokud nebylo sjednáno jinak. Nedodrží-li majitel psa tuto lhůtu, hotel bude účtovat pobyt za následující den dle platného ceníku. Požádá-li majitel během sjednaného pobytu o prodloužení aktuálního ubytování (doma nebo venku), a toto není již volné, může provozovatel nabídnout přesun psa do jiného ubytování, cena nabídnutého ubytování se řídí dle platného ceníku.

 

Služby mimo ubytovacích (např. výcvik při ubytování)

Další služby mimo ubytování, se sjednávají dopředu. V případě, že nebude možné ze strany provozovatele sjednanou službu poskytnout (např. výcvik psa při ubytování), provozovatel si ponechává právo kdykoli během pobytu odstoupit od dohody na sjednané služby. Částka, uhrazená za služby, bude vrácena majiteli po ukončení pobytu v plné výši, bez nároku na odškodnění.

 

Poskytování informací během ubytování

Majitel souhlasí se zveřejňováním fotografií psa na hotelovém facebooku a instagramu DOG CENTER MALONTY. Zde může majitel sledovat jak se pejskovi daří, včetně krátkých komentářů.

Poskytování informací formou telefonátu, e-mailu nebo SMS není běžnou součástí průběhu ubytování psa a provozovatel si vyhrazuje právo neposkytovat informace tímto nadstandardním způsobem.

 

Podmínky chování psa

Do hotelu přijímáme všechna plemena psů bez rozdílu rasy. Nerozdělujeme psy na “bojové”, malé a velké. Vzhledem k tomu, že u nás nevenčíme pejsky společně, ale věnujeme se jim individuálně NÁM NEVADÍ ANÍ PEJSCI, KTEŘÍ MAJÍ PROBLÉM S OSTATNÍMI PEJSKY.

 

BEZPROBLÉMOVÝ pes:

 • nekonfliktní – socializovaný a neagresivní vůči lidem
 • nemá problém být sám/ o samotě, nevynucuje si pozornost, nevyje, neštěká, neničí vybavení doma ani v kotci, neutíká, nepřeskakuje a nepodhrabává ploty
 • bezproblémová manipulace - venčení, úklid, krmení, výměna vody, podávání léků

 PROBLÉMOVÝ PES

 • konfliktní – nesocializovaný a agresivní vůči lidem
 • má problém být sám/o samotě, vynucuje si pozornost, vyje, štěká, ničí vybavení doma a v kotci, utíká, přeskakuje a podhrabává ploty
 • problémová manipulace - venčení, úklid, krmení, výměna vody, podávání léků
 • bez hygienických návyků, očůrávání

!!! Pokud majitel zatají tyto skutečnosti, nebo se chování psa změní běhěm ubytování, bude bezproblémový pes brán jako PROBLÉMOVÝ a cena ubytování bude účtována dle platného ceníku !!!

 

OSTATNÍ

 • háravá fena, pouze vnitřní kotec - přijímáme  po dohodě, cena dle platného ceníku
 • štěně 2-5 měsíců, pouze vnitřní kotec - příplatek ubytování dle platného ceníku, kvůli zvláštní péči (venčení a podobně)

Okamžité ukončení pobytu

Pes, který se projevuje opakovaně a neústupně agresivně vůči lidem, bude předán zpět majiteli. Majitel psa je povinen při příjmu uvést pravdivě veškeré informace ohledně chování psa, upozornit na případná rizika a dále je povinen uvést kontaktní osobu, která může psa převzít v případě, že bude nutné ukončit pobyt psa a majitel nemůže psa neprodleně vyzvednout. V případě, že pes napadne a zraní jiného psa nebo personál, budou následně léčebné výdaje s tím spojené majiteli naúčtovány v plné výši.

 

Příjem PROBLÉMOVÉHO psa

Příjem problémového psa je možný pouze po předchozím upozornění majitelem, následné písemné dohodě a na základě předem dohodnutých podmínek pobytu. Na psa se nevztahuje běžný harmonogram dne, ale speciální režim dle uvážení provozovatele. Provozovatel si vyhrazuje právo rozhodnout, jakým způsobem se bude postupovat během ubytování a venčení psa.

 

Zkušební pobyt

Pro posouzení, zda je pejsek správně socializovaný a také pro posouzení, zda bude pes pobyt zvládat, je vhodný zkušební pobyt o délce minimálně 2 dny s přenocováním. Pes se seznámí krátce s novým prostředím, režimem dne, personálem a delší pobyt pak zvládá bez větších problémů. Zkušební pobyt malých plemen a nekonfliktních psů je na zvážení majitele.

 

Provozovatel:

Nela Poláková

Malonty 58, 382 91 Malonty

IČO: 034 906 37

Tel: 728 076 286

e-mail: dogcentermalonty@seznam.cz

Neplátce DPH

 

Platnost od 1.1.2024

Služby

 • HOTEL PRO PSY - VENKOVNÍ, VNITŘNÍ, V.I.P.
 • MODERNÍ VÝCVIK PSŮ
 • INTERNÁTNÍ UBYTOVÁNÍ S VÝCVIKEM
 • VÝCHOVA A PŘEVÝCHOVA
 • CHOV BELGICKÉHO OVČÁKA MALINOIS
 • VÝCVIKOVÉ AKCE, UKÁZKY
 • DENTÁLNÍ HYGIENA BEZ ANESTEZIE
 • SALÓN - STŘÍHÁNÍ A TRIMOVÁNÍ
 • SPA A WELLNES
 • DOPROVODNÁ LÉČBA KOŽNÍCH ONEMOCNENÍ

Více jak 40 plemen u nás v hotelu

jorkšírský teriér, čivava, německý špic, čínský chocholatý pes, velký knírač, jack russell teriér, parson russel teriér, jagdteriér, foxteriér, jezevčík, francouzský buldoček, americký stafordšírský teriér, americký pitbulteriér, stafordšírský bulteriér, cane corso, argentinská doga, maďarský ohař, malý müsterlandský ohař, německý ohař krátkosrstý, velký gaskoňsko-saintongeoisský honič, štýrský brakýř, rakouský hladkosrstý brakýř, bavorský barvář, border teriér, bígl, anglický špringršpaněl, velššpringršpaněl, border kolie, šeltie, kólie, rhodéský ridgeback, labradosrský retriever, howavard, zlatý retriever, německý boxer, dobrman, rotwailer, bilý švýcarský ovčák, německý ovčák, československý vlčák, švýcarský salašnický pes, belgický ovčák, bobtail, irský vlkodav, kříženci

Recenze

Aktuality

 • 05 Led 2021

  Ceník od 1.1.2021

  Zjišťujeme, že 95% pejsků potřebují více péče, více našeho času. Nejsou zvyklý trávit čas sami. Nebo jsou zvyklý na celodenní přístup venku a podobně. Bohužel je to více péče a více starostí a času. Proto upravujeme ceník. Děkujeme za pochopení.

 • 05 Led 2021

  Stříhání drápků a běžící pás

  Nově nabízíme stříhání drápků a péči o ně. Dále běžící pás pro kondici a zdravý pohyb, kdy pes zapojí všechny čtyři končetiny.

 • 23 Srp 2020

  Soubory ke stažení

  Nová smlouva a dotazník. Prosíme o pečlivé přečtení dotazníků speciálně u povaha psa a problémové chování. Budeme dotazníky chtít od každého klienta znovu vyplnit. Tento dotazník si můžete každý stáhnout - hotel/soubory ke stažení. Děkujeme.

Archív