Intenzivní výcvik

Lekce určené pro ty, kteří mají problém v celkové základní poslušnosti, nebo v jednotlivých cvicích. V této lekci jste sami.

Co to je Intenzivní lekce?

Budeme se učit základní povely ve sterilním prostředí, pro větší úspěšnost vysvětlování a učení. Po absolvování bude možné pokračovat v následujících navazujících „SKUPINOVÝCH LEKCÍCH“, kde budeme již naučené zatěžovat pomocí prostředí, lidí, psů a atd.. Současně s tím přidáme i další zajímavě cviky.

Tyto lekce jsou bez teorie - doporučujeme proto ,,kurz - Poslušnost pro ZAČÁTEČNÍKY“ (8 lekcí). Nebo můžete docházet na tyto lekce. Dalším stupněm jsou SKUPINOVÉ LEKCE. Nebo příprava na zkoušky :-). Ale je to pouze na Vás :-).

Od kdy mohu začít chodit?

PRVNÍ LEKCE JE VŽDY SEZNAMOVACÍ

Lekce doporučujeme od 3 měsíců věku psa.

Jak se přihlásím na lekci?

Na lekce se online zarezervujete v našem rezervačním kalendáři. Můžete přijít jednorázově, nebo si zakoupit permanentku.

Náplň lekce

Jak se budeme učit? Na začátku každé lekce si zopakujeme již naučené. Poté se budeme učit nový cvik, kde si dopředu vysvětlíme, co a jak budeme dělat. Nebo budeme řešit ten cvik který je pro Vás problematický a hlavním problémem. Na konec dostane každý domácí úkol.

Náplň LEKCÍ (orientační):
reakce na jméno, zavedení signálu pro odměnu, přivolání, sedni, lehni, chůze na vodítku, netáhání, zůstaň, možnost - vstaň, aport, chůze u nohy, překážky .... ostatní dle domluvy :-)

Lekce trvají 30 minut

IMG_7567.JPG

Služby

 • HOTEL PRO PSY - VENKOVNÍ, VNITŘNÍ, V.I.P.
 • MODERNÍ VÝCVIK PSŮ
 • INTERNÁTNÍ UBYTOVÁNÍ S VÝCVIKEM
 • VÝCHOVA A PŘEVÝCHOVA
 • CHOV BELGICKÉHO OVČÁKA MALINOIS
 • VÝCVIKOVÉ AKCE, UKÁZKY

Máte dotazy?

Zavolejte na číslo +420 728 076 286

Aktuální dění naleznete na Facebooku nebo Instagramu

Aktuality

 • 02 Jul 2020

  Dovolená

  čtvrtek 16.7. - neděle 19.7.2020 máme hotel uzavřen

 • 02 Jul 2020

  Letní tréninky

  Od 5.7. budou neděli výcviky od 16-17 hod skupinové výcviky. Od 17 hodin dál budou intenzivky. Středy budou posunuty od 17 hodin. Vše je to přes letní parní dny :-). Těšíme se na Vás!

 • 14 Jun 2020

  Plánujete dovolenou?

  Kvůli Covid-19 se zastavilo vše. Spousta z nás měla čas na to, co běžne ne. Ale už dost toho, sluníčko vylézá, opatření se rozvolňují a určitě plánujete dovolenou :-)

archív