kurz při dodržování proti COVIDOVÉHO OPATŘENÍ

8 týdenní kurz: základní poslušnost

(7 lekcí + 1lekce s 1hod teorie)

Kurz je určen pro úplné začátečníky, štěňátka a také pro starší psy, kteří mají problémy v základech. Priorita kurzu je ta, že proběhne DŮLEŽITÁ TEORIE! A PRAVIDELNOST LEKCÍ, KROK PO KROKU.

Budeme se učit základní povely ve sterilním prostředí, pro větší úspěšnost vysvětlování a učení. Po absolvování bude možné pokračovat v následujících navazujících  „SKUPINOVÝCH LEKCÍCH“, kde budeme již naučené zatěžovat pomocí prostředí, lidí, psů a atd.

Od kdy mohu začít chodit?

PRVNÍ LEKCE JE TEORIE KTERÁ BUDE ZASLANÁ JAKO WEBINÁŘ + materiály k vytištění

Lekce doporučujeme od 3 měsíců věku psa.

Pro začátečníky a pokročilé.

Pro všechna plemena.

Jak se přihlásím na kurz?

Na KURZ se přihlásíte pomocí formuláře pod událostí.

Kurzy jsou vždy vypsány. Pokud máte zájem napište nám.

Lekce budou probíhat DLE VYPSÁNÍ KURZU. V případě neúčasti na lekci je možné si dohodnout náhradní termín a to max. 2x za dobu kurzu. NEPLATÍ V SITUACI SPOJENOU S COVID-19. Pouze při omluvení z lekce předem!

KURZ UKONČENÝ CERTIFIKÁTEM

Náplň kurzu

Kurz obsahuje 7 lekcí + 1 lekce(+ hod teorie, včetně učebního materiálu). První začneme teorií a pak se vrhneme na praxi z teorie.

Další lekce budou obsahovat cviky: komunikační nástroje, přivolání, sedni, lehni, zůstaň, chůze na vodítku, základní pozice

A jak to bude probíhat? Kurz bude probíhat za dodržování opatření kvůli Covid-19. 

Na place bude chodit vždy jeden tým (zdravý psovod s rouškou + pes).

Lekce trvá 30 minut je rozdělena na dvě kola a prostor pro diskuzi. Každý dostane přesný čas.

Mezi ostatními lekcemi budou časové mezery, aby neprobíhalo shromažďování osob.

IMG_9908.jpg

Cena kurzu

• 1500,- cvičící tým

- poslat na účet: 1764564011/3030 air bank, VS: vaše telefonní číslo, Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vaše příjmení.

Platba za celý kurz je NEVRATNÁ. Při neúčasti na kurzu platba propadá ve prospěch pořadateli na pokrytí nákladů. Kurz lze převést na jiného účastníka po dohodě s pořadatelem.

Termíny COVID-19 kurzů

KURZ: od 28.3. (TEORIE zaslaná od 26.3.)- každou neděli  VOLNÁ MÍSTA

*******

Přihláška na kurz je platná AŽ PŘI ZASLÁNÍ PLATBY  na účet:

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Služby

 • HOTEL PRO PSY - VENKOVNÍ, VNITŘNÍ, V.I.P.
 • MODERNÍ VÝCVIK PSŮ
 • INTERNÁTNÍ UBYTOVÁNÍ S VÝCVIKEM
 • VÝCHOVA A PŘEVÝCHOVA
 • CHOV BELGICKÉHO OVČÁKA MALINOIS
 • VÝCVIKOVÉ AKCE, UKÁZKY
 • DENTÁLNÍ HYGIENA BEZ ANESTEZIE
 • SALÓN - STŘÍHÁNÍ A TRIMOVÁNÍ
 • SPA A WELLNES
 • DOPROVODNÁ LÉČBA KOŽNÍCH ONEMOCNENÍ

Více jak 40 plemen u nás v hotelu

jorkšírský teriér, čivava, německý špic, čínský chocholatý pes, velký knírač, jack russell teriér, parson russel teriér, jagdteriér, foxteriér, jezevčík, francouzský buldoček, americký stafordšírský teriér, americký pitbulteriér, stafordšírský bulteriér, cane corso, argentinská doga, maďarský ohař, malý müsterlandský ohař, německý ohař krátkosrstý, velký gaskoňsko-saintongeoisský honič, štýrský brakýř, rakouský hladkosrstý brakýř, bavorský barvář, border teriér, bígl, anglický špringršpaněl, velššpringršpaněl, border kolie, šeltie, kólie, rhodéský ridgeback, labradosrský retriever, howavard, zlatý retriever, německý boxer, dobrman, rotwailer, bilý švýcarský ovčák, německý ovčák, československý vlčák, švýcarský salašnický pes, belgický ovčák, bobtail, irský vlkodav, kříženci

Recenze

Aktuality

 • 05 Led 2021

  Ceník od 1.1.2021

  Zjišťujeme, že 95% pejsků potřebují více péče, více našeho času. Nejsou zvyklý trávit čas sami. Nebo jsou zvyklý na celodenní přístup venku a podobně. Bohužel je to více péče a více starostí a času. Proto upravujeme ceník. Děkujeme za pochopení.

 • 05 Led 2021

  Stříhání drápků a běžící pás

  Nově nabízíme stříhání drápků a péči o ně. Dále běžící pás pro kondici a zdravý pohyb, kdy pes zapojí všechny čtyři končetiny.

 • 23 Srp 2020

  Soubory ke stažení

  Nová smlouva a dotazník. Prosíme o pečlivé přečtení dotazníků speciálně u povaha psa a problémové chování. Budeme dotazníky chtít od každého klienta znovu vyplnit. Tento dotazník si můžete každý stáhnout - hotel/soubory ke stažení. Děkujeme.

Archív