8 týdenní kurz: skupinová poslušnost

(7 lekcí + 1 lekce s 1hod teorie)

Kurz je určen pro pokročilé, kteří ovládají základní poslušnost. Priorita kurzu je ta, že proběhne DŮLEŽITÁ TEORIE! A PRAVIDELNOST LEKCÍ, KROK PO KROKU.

Budeme se učit základní povely v zatíženým prostředí. 

Pro koho je tento kurz:

PRVNÍ LEKCE JE TEORIE s výcvikem

Pro pokročilé.

Pro všechna plemena.

Jak se přihlásím na kurz?

Na KURZ se přihlásíte pomocí formuláře pod událostí.

Kurzy jsou vždy vypsány. Pokud máte zájem napište nám.

Lekce budou probíhat DLE VYPSÁNÍ KURZU. V případě neúčasti na lekci je možné si dohodnout náhradní termín a to max. 2x za dobu kurzu. Pouze při omluvení z lekce předem!

Náplň kurzu

Kurz obsahuje 7 lekcí + 1 lekce (+1 hod teorie, včetně učebního materiálu a ovladatelnost základů). První tedy začneme teorií a podíváme jak ovládáte základy. 

Další lekce budou obsahovat cviky: základní poslušnost v zatíženém prostředí (přivolání, chůze na vodítku, odložení a atd.)

A jak to bude probíhat? Kurz bude pro max. 6-8 cvičících dvojic. Při první lekci se bude probírat teorie, jelikož teorie je velice důležitá a často opomíjená část vzdělávání a pak si vyzkoušíme něco z teorie s pejsky. Další lekce se budeme věnovat dalším cvikům

Na place budou celou dobu všechny týmy. 

Lekce trvají dle obsazenosti kurzu 1-2 hodiny

69108698_3227706193907894_7378186290434408448_o.jpg

Cena kurzu

• 1500,- cvičící tým

- poslat na účet: 225422386/0300. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vaše příjmení.

Platba za celý kurz je NEVRATNÁ. Při neúčasti na kurzu platba propadá ve prospěch pořadateli na pokrytí nákladů. Kurz lze převést na jiného účastníka po dohodě s pořadatelem.

Termíny kurzů

KURZ: od 6.9. - 1.11.2020 - každou neděli vždy od 11-12:00 (mimo neděle 18.10.)  VOLNÁ MÍSTA

*******

 TYTO KURZY BUDOU VŽDY NA JAŘE A NA PODZIM

Přihláška na kurz JE PLATNÁ PŘI ZASLÁNÍ PLATBY na účet:

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Služby

 • HOTEL PRO PSY - VENKOVNÍ, VNITŘNÍ, V.I.P.
 • MODERNÍ VÝCVIK PSŮ
 • INTERNÁTNÍ UBYTOVÁNÍ S VÝCVIKEM
 • VÝCHOVA A PŘEVÝCHOVA
 • CHOV BELGICKÉHO OVČÁKA MALINOIS
 • VÝCVIKOVÉ AKCE, UKÁZKY
 • DENTÁLNÍ HYGIENA BEZ ANESTEZIE
 • SALÓN - STŘÍHÁNÍ A TRIMOVÁNÍ
 • SPA A WELLNES
 • DOPROVODNÁ LÉČBA KOŽNÍCH ONEMOCNENÍ

Více jak 40 plemen u nás v hotelu

jorkšírský teriér, čivava, německý špic, čínský chocholatý pes, velký knírač, jack russell teriér, parson russel teriér, jagdteriér, foxteriér, jezevčík, francouzský buldoček, americký stafordšírský teriér, americký pitbulteriér, stafordšírský bulteriér, cane corso, argentinská doga, maďarský ohař, malý müsterlandský ohař, německý ohař krátkosrstý, velký gaskoňsko-saintongeoisský honič, štýrský brakýř, rakouský hladkosrstý brakýř, bavorský barvář, border teriér, bígl, anglický špringršpaněl, velššpringršpaněl, border kolie, šeltie, kólie, rhodéský ridgeback, labradosrský retriever, howavard, zlatý retriever, německý boxer, dobrman, rotwailer, bilý švýcarský ovčák, německý ovčák, československý vlčák, švýcarský salašnický pes, belgický ovčák, bobtail, irský vlkodav, kříženci

Recenze

Aktuality

 • 05 Led 2021

  Ceník od 1.1.2021

  Zjišťujeme, že 95% pejsků potřebují více péče, více našeho času. Nejsou zvyklý trávit čas sami. Nebo jsou zvyklý na celodenní přístup venku a podobně. Bohužel je to více péče a více starostí a času. Proto upravujeme ceník. Děkujeme za pochopení.

 • 05 Led 2021

  Stříhání drápků a běžící pás

  Nově nabízíme stříhání drápků a péči o ně. Dále běžící pás pro kondici a zdravý pohyb, kdy pes zapojí všechny čtyři končetiny.

 • 23 Srp 2020

  Soubory ke stažení

  Nová smlouva a dotazník. Prosíme o pečlivé přečtení dotazníků speciálně u povaha psa a problémové chování. Budeme dotazníky chtít od každého klienta znovu vyplnit. Tento dotazník si můžete každý stáhnout - hotel/soubory ke stažení. Děkujeme.

Archív